تبلیغات شهری
  • aa
  • bb
  • cc
  • dd
  • ll

عضــویت در ســامانه
پیام کوتاه شهروندی

جهت عضویت در سامانه پیام کوتاه شهروندی
شماره تلفن همراه خود را وارد نمایید

طی مراسمی از چهار کتاب شهروندی با عنوان ( شهر بخیر) رونمایی شد

رییس اداره توسعه فرهنگ شهروندی شهرداری اصفهان از رو نمایی چهار عنوان کتاب ترافیکی  شهروندی با عنوان «شهر بخیر» خبر داد و گفت:  این  کتاب در ادامه رویداد «قصه آدم و هوا» تولید شده است  که به صورت هفتگی توزیع می‌شود.

احمد رضایی دارافشانی اظهارکرد: با توجه به اینکه ترافیک و آلودگی هوا از دغدغه های اصلی مدیریت شهری است در ادامه اجرای طرح‌های اداره توسعه فرهنگ شهروندی از جمله «نه به خودروهای تک سرنشین»، رونمایی از چهار عنوان کتاب در رابطه با “مترو”، “اتوبوس”، “نه به خودروی تک سرنشین” و “کلاه ایمنی برای راکبان موتورسیکلت” و اپلیکیشن ترافیکستان انجام شد.

وی افزود: در راستای همکاری برنامه‌های اداره توسعه فرهنگ شهروندی با حوزه معاونت حمل و نقل و ترافیک در رویداد «قصه آدم و هوا»، چهار عنوان کتاب در اداره شهروندی با عنوان «شهر بخیر» در نظر گرفته شده که این مجوعه کتاب بدون اینکه نام و نشانی از واژه شهروندی داشته باشد، آموزه‌های شهروندی را با قصه و تصویرگری ارایه می‌کند.

رییس اداره توسعه فرهنگ شهروندی شهرداری اصفهان با ابراز خرسندی از رونمایی اپلیکیشن «ترافیکستان» و چهار جلد کتاب با موضوع «قصه آدم و هوا» تصریح کرد: این کتاب‌ها تحت عنوان «شهر بخیر» به صورت هفتگی توزیع می‌شود.

وی ادامه داد: محتوای این کتاب‌ها در اپلیکیشن «ترافیکستان» قرار می‌گیرد و هر کسی این اپ را نصب کند، می‌تواند در جریان محتوای این کتاب‌ها نیز قرار گیرد.

رضایی تصریح کرد: اداره توسعه فرهنگ شهروندی شهرداری اصفهان یک سری آموزه‌هایی را به شهروندان منتقل میکند که مورد نظر مدیریت شهری است تا مردم بتوانند در آسایش زندگی کنند.