تبلیغات شهری
  • aa
  • bb
  • cc
  • dd
  • ll

عضــویت در ســامانه
پیام کوتاه شهروندی

جهت عضویت در سامانه پیام کوتاه شهروندی
شماره تلفن همراه خود را وارد نمایید

برترین فیلم های کوتاه شهروندی انتخاب شدند

از مجموع 67 فیلم کوتاه منتخب در دومین مسابقه ملی “هر شهروند یک فیلم کوتاه” 7 فیلم برتر انتخاب شدند.

رییس اداره توسعه فرهنگ شهروندی شهرداری اصفهان با اشاره به ارسال فیلم های کوتاه از سراسر کشور به دبیرخانه هفتمین جشنواره ملی فیلم کوتاه حسنات گفت: 67 فیلم انتخاب و به مدت سه روز در 7 سالن در شهر اصفهان اکران شد.

 احمد رضایی با بیان اینکه بر اساس نظر سنجی شهروندان، فیلم کوتاه (شهردار خدمتکار به کارگردانی فاطمه محب محمدی) ، (نصف مال من نصف مال تو به کارگردانی رامین عباس زاده ) و (آب به کارگردانی محمد مهدی سیامکی) از اصفهان، (درخت مه به کارگردانی عباس آقاخانی) از تهران، (یک روز من یک عمر او به کارگردانی رضا رادپور) از مشهد ، (رمپ به کارگردانی سید علیرضا میراللهی) از یزد و (شهر ما  خانه ما به کارگردانی رامین عباس زاده) از تبریز ، برترین فیلم کوتاه های انتخاب شد افزود: در مراسم اختتامیه هفتمین جشنواره ملی فیلم کوتاه حسنات به صاحبان اثر جایزه نفیسی اهدا می گردد.

وی، حساس کردن مردم در مسائل  شهروندی را رویکرد های اصلی در برگزاری مسابقه ملی “هر شهروند یک فیلم کوتاه” اعلام و گفت: فیلم های کوتاه تاثیر بسازایی در مخاطبان می گذارد و امیداوریم در سال های آینده شاهد ارسال آثار هنری هر چه بهتر از سوی شهروندان باشیم.

گفتنی است، مراسم اختتامیه هفتمین جشنواره ملی فیلم کوتاه حسنات اصفهان 25 اردیبهشت ماه در سینمای فلسطین اصفهان برگزار می شود.